Σπουδαία και σημαντική νίκη (η πρώτη στο πρωτάθλημα) πέτυχε η ΑΕ Αγίου Δημητρίου με 4-1 απέναντι στον Αστέρα Καμαρούλας

Ήταν ένα ματς ανάμεσα σε δυο ομάδες που έχουν σαν στόχο την παραμονή στην κατηγορία. Η ΑΕ Αγίου Δημητρίου πήρε προβάδισμα στο 7΄ με τον Σπυριλιώτη, για να ισοφαρίσει ο Τουρλίδας στο 14΄για τον Αστέρα Καμαρούλας.

Ο Ε. Μουχάνης στο 18΄δίνει και πάλι προβάδισμα για την ΑΕ Αγίου Δημητρίου, σκορ το οποίο παρέμεινε μέχρι το τέλος του πρώτου ημιχρόνου .

Στην επανάληψη οι Σπυριλιώτης στο 59΄και Ρεπανίδας στο 77΄διαμόρφωσαν το τελικό 4-1

Διαιτητής : Καζανάς

Βοηθοί : Τσιλίκας, Γαλανόπουλος