Αρχική Παναιτωλικός Η αποστολή του Παναιτωλικού για το φιλικό με τον ΠΑΣ Γιάννινα Παναιτωλικός Η αποστολή του Παναιτωλικού για το φιλικό με τον ΠΑΣ Γιάννινα Από giannis - 2 Δεκεμβρίου 2022 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Αναλυτικά οι ποδοσφαιριστές που επέλεξε η προπονητής Γιάννης Αναστασίου για την φιλική αναμέτρηση του Σαββάτου με τον ΠΑΣ Γιάννινα. Εκτός έμειναν οι Ντίας και Κορνέλιους ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Απρόοπτο με Αγαπάκη στον Παναιτωλικό Αλέξης Κούλος: Από τον Άρη Πατρών στην Κ17 του Παναιτωλικού Φιλικός αγώνας με τον Βόλο – Εισιτήρια