Σε αγώνα για το πρωτάθλημα τςη Β΄κατηγορίας (2ος όμιλος) που έγινε την Κυριακή στο γήπεδο του Αγίου Κωνσταντίνου, η γηπεδούχος ΑΕΚ νίκησε με 3-1 τον Αστέρα Καμαρούλας.

Η ΑΕΚ προηγήθηκε στο 17΄με τον Βλάχο για να διπλασιάσει τα τέρματά της ένα λεπτό πριν την λήξη του πρώτου ημιχρόνου με σκόρερ τον Χρόνη (2-0) που ήταν και το σκορ του πρώτου ημιχρόνου.

Στην επανάληψη  ο Κουκουγιάννης στο 69΄μείωσε για τον Αστέρα, για να διαμορφώσει το τελικό 3-1 ο Τριάντης στο 78΄

Μετά και τα αποτελέσματα της 5ης αγωνιστικής η ΑΕΚ βρίσκεται στην 4η θέση της βαθμολογίας με 9 βαθμούς ενώ ο Αστέρας Καμαρούλας στην 6η θέση με 7 βαθμούς

Διαιτητής : Καζανάς

Βοηθοί : Λύσσαρης, Κοσυφαρίνη

ΑΕΚ Αγίου Κωνσταντίνου ( Βασίλης Βασιλόπουλος)

Πριόβολος, Χρόνης, Κολύδας, Χαραμής (69΄Βασιλόπουλος), Σωτηρίου (46΄Μαντόγλου), Παπαβασιλείου (69΄Χολιασμένος), Στεφανίδης, Κρανιώτης (46΄Τσούφης), Κασούμης, Βλάχος, Λιάβας (64΄Τριάντης)

Αστέρας Καμαρούλας (Παναγιώτης  Βραχωρίτης)

Κατσούπης, Στυλίδης (36΄Κουκουγιάννης), Γεροχρήστος (78΄Μπαζώρας), Παναγιωτόπουλος, Προβίδας, Καπέλης (36΄Γιώτης), Σαμψώνας, Ζαρέντης (46΄Πετρονικολός), Λαυρεντάκης (89΄Ξηροκώστας), Γρίβας, Μήκας