Βαθμούς και εντυπώσεις μοιράστηκαν Βύζας Μεγάρων και Παναγρινιακός (τελικό αποτέλεσμα 0-0), στα πλαίσια της 6ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος του 3ου ομίλου της Γ΄Εθνικής.

Ήταν ένα πολύ καλό ματς αναμέσα σε δυο ομάδες που ήθελαν τους βαθμούς της νίκης αλλά δεν κατάφεραν να στείλουν την μπάλα στα δίχτυα.

Δυο δοκάρια και μια σουπερ ευκαιρία για γκολ για τους Αγρινιώτες, για να πάρουν τους 3 βαθμούς της νίκης.  Στο 60΄κεφαλιά του Καντάνη, και στο 75΄σουτ του Βασιλόγιαννη βρήκε η μπάλα στο δοκάρι του Χαλκίδη.Επίσης στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων ο Τσάκνης από καλή θέση δεν μπόρεσε να στείλει την μπάλα στα δίχτυα με το 0-0 να παραμένει ως τελικό αποτέλεσμα

Διαιτητής : Ζήσιος, Ντούρος (Αν. Αττικής)

Βοηθοί: Κωστάκης, Τσέλιος (Αν. Αττικής)