Η ομάδα του Παναγιώτη Βραχωρίτη νίκησε με 3-2 το Άρωμα Βαρετάδας στην τελευταία αγωνιστική του πρωταθλήματος της Β΄κατηγορίας (2ος όμιλος)

Μετά από ένα μέτριο πρώτο ημίχρονο δίχως φάσεις,  στην επανάληψη ο Αστέρας Καμαρούλας ξεκίνησε δυνατά και προηγήθηκε στο 55΄με τον Ζάγκα. Ο 16χρονος επιθετικός Κώστας Ζάγκας και πάλι στο 70΄διπλασίασε τα τέρματα για την ομάδα του.

Το Άρωμα Βαρετάδας μείωσε στο 75΄με τον Καβαλλάρη.

Ο Αριστόπουλος στο 81΄με εύστοχο χτύπημα πέναλτι πέτυχε το τρίτο γκολ για τον Αστέρα Καμαρούλας, για να διαμορφώσει το τελικό 3-2 στο 89΄ και πάλι ο Καβαλλάρης.

Στην 3η θέση της βαθμολογίας τερμάτισε ο Αστέρας Καμαρούλας με 33 βαθμούς, 17 οι βαθμοί για το Άρωμα Βαρετάδας.

Διαιτητής : Βλάχος

Βοηθοί : Κουτρομάνος, Ροδάτος

Αστέρας Καμαρούλας (Παναγιώτης Βραχωρίτης)

Κατσούπης, Καντάνης (46΄Πετρονικολός), Ζαμπάρας, Παπαγεωργίου, Προβίδας (62΄Αριστόπουλος Ι), Καπέλης (46΄Ξηροκώστας), Σαμψώνας (46΄Γρίβας), Ζαρέντης (62΄Μήκας), Ζάγκας, Σώζος, Γιωτόπουλος