Μία εμβληματικη μορφή του ερασιτεχνικού ποδοσφαίρου της περιοχής μας βράβευσε η ΑΕΚ Μεσολογγιου.
Συγκεκριμένα, στα πλαίσια της φιλικής αναμέτρησης μεταξύ των ομάδων U-16 τής Ένωσης Αγίου Δημητρίου Αγρινίου και τής ΑΕΚ Μεσολογγίου , οι άνθρωποι της γυναικείας ομάδας με την αρχηγό της Σταυρούλα Βρανα-Τριανταφυλλου βράβευσε τον παλαίμαχο ποδοσφαιριστή και νυν προπονητή, Γιώργο Αρμυρα, για την προσφορά του στο χώρο του ερασιτεχνικού ποδοσφαίρου.
![](https://agriniogoal.gr/wp-content/uploads/2023/06/351009286_808011674017918_1025766625516202742_n.jpg)