Αρχική Μπάσκετ Κρόνος Αγρινίου: Έναρξη συνεργασίας με τον Νίκο Πανάκια Μπάσκετ Κρόνος Αγρινίου: Έναρξη συνεργασίας με τον Νίκο Πανάκια Από giannis - 14 Αυγούστου 2023 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Η ανακοίνωση του συλλόγου αναφέρει τα εξής: Η Αθλητική Ακαδημία Κρόνος Αγρινίου ανακοινώνει την έναρξη συνεργασίας της με τον Νίκο Πανάκια για την σεζόν 2023-2024. Τον καλωσορίζουμε και του ευχόμαστε υγεία και πολλές επιτυχίες με την ομάδα μας! ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Εθνική Ελλάδας μπάσκετ: Οι αντίπαλοι και το πρόγραμμα στους Ολυμπιακούς Αγώνες ΓΣ Χαρίλαος Τρικούπης: Όλα τα ωραία κάποτε τελειώνουν… Ο Ντίνος Καλαμπάκος συνεχίζει στη Δόξα Λευκάδας