Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων από 7 έως 29/10/2023, το οποίο έχει την έγκριση της διοργανώτριας Αρχής (Ε.Π.Σ.ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ).
ΣΑΒΒΑΤΟ 07-10-2023 ΩΡΑ 15:30 ΚΥΠΕΛΛΟ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ 11-10-2023 ΩΡΑ 15:30 (ΚΥΠΕΛΛΟ)
ΒΟΗΘ.ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
ΚΑΤΟΧΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ (ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΕΞΕΔΡΩΝ)
ΣΑΒΒΑΤΟ 14-10-2023 ΩΡΑ 15:30
Λ.ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΒΟΗΘ.ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΡΗΓΑΝΑ ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΓΑΒΑΛΟΥΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ (ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΕΞΕΔΡΩΝ)
ΣΑΒΒΑΤΟ 21-10-2023 ΩΡΑ 15:30
ΚΑΤΟΧΗΣ ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ
ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
ΛΟΥΤΡΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ
ΒΟΗΘ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ
ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018
ΚΥΡΙΑΚΗ 22-10-2023 ΩΡΑ 11:00
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ – ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ
ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ β’ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22-10-2023 ΩΡΑ 15:30
ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΛΥΓΙΑΣ ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΣΑΡΔΙΝΙΩΝ ΑΡΩΜΑ ΒΑΡΕΤΑΔΑΣ – ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΕΜΠΕΣΣΟΥ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ
ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 1949 – ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΕΛΑΙΟΦΥΤΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28-10-2023 ΩΡΑ 15:30
Λ.ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΟΚΙΜΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΛΕΠΕΝΟΥΣ ΑΡΗΣ ΛΕΠΕΝΟΥΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΠΑΠΑΔΑΤΩΝ ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΟΚ ΤΡΙΚΑΡΔΟΣ
ΡΗΓΑΝΑ ΑΟ ΡΗΓΑΝΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΑΒΑΛΟΥΣ
ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΕΞΕΔΡΩΝ)
ΑΣΤΑΚΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΕ ΑΛΥΖΙΑΣ
ΣΤΑΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΡΩΜΑ ΒΑΡΕΤΑΔΑΣ
ΧΡ.ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2018 – ΜΕΔΕΩΝ ΚΑΤΟΥΝΑΣ 1949
ΚΥΡΙΑΚΗ 29-10-2023 ΩΡΑ 11:00
ΛΥΓΙΑΣ ΑΟ ΛΥΓΙΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΤΛΑΝΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ β’
ΚΥΡΙΑΚΗ 29-10-2023 ΩΡΑ 15:00
ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΑΡΗΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΟΜΗΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ – ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΕΜΠΕΣΣΟΥ
ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΑΕΚ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑΣ
ΡΗΓΑΝΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΥΤΕΡΑΣ
Β.ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΜΕΓ. ΧΩΡΑΣ – ΧΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠAΝΑΙΤΩΛΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
ΡΙΓΑΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΙΓΑΝΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΣ
Υπενθυμίζουμε στα γηπεδούχα σωματεία ότι βάσει του άρθρου 14 της προκήρυξης πρωταθλημάτων μας 2023-2024, του άρθρου 21 παρ. 3 εδ. Ιγ’ του Κ.Α.Π. και του Ν. 4479/2017, τα γηπεδούχα σωματεία είναι υποχρεωμένα να προβούν στην έκδοση των αδειών της διεξαγωγής των αγώνων από την Περιφέρεια.
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΒΑΣ. ΝΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝ. ΒΙΣΒΙΚΗΣ