Τη δεύτερη νίκη στο πρωτάθλημα της Α κατηγορίας πέτυχε το Σάββατο στο γήπεδο των Παπαδατών ο Παναγρινιακός με 3-0 επί του ΑΟ Ζευγαρακίου.

Δυνατό ήταν το  ξεκίνημα για τον Παναγρινιακό που πήρε προβάδισμα στο σκορ με την συμπλήρωση πέντε λεπτών αγώνα,  μετά από  εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Γκόλια. Ο Αγγέλης στο 36΄διπλασίασε τα τέρματα για την ομάδα του (0-2) σκορ πρώτου ημιχρόνου.

Στην επανάληψη προσπάθησε ο ΑΟ Ζευγαρακίου να μειώσει το σκορ, με Πελεκάνο και Παπαδόπουλο, δίχως όμως οι επιθετικοί του συλλόγου να στείλουν την μπάλα στα δίχτυα.

Το τελικό σκορ (0-3) διαμόρφωσε στο 70΄ο Τσεκούρας

Διαιτητής : Βλάχος

Βοηθοί : Ροδάτος, Καραπιπέρης