Αρχική Τοπικές Κατηγορίες Α.Ε. Αγίου Δημητρίου : Παρελθόν οι Βαγγέλης και Σπύρος Κοκώνης Τοπικές Κατηγορίες Α.Ε. Αγίου Δημητρίου : Παρελθόν οι Βαγγέλης και Σπύρος Κοκώνης Από giannis - 18 Δεκεμβρίου 2023 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Παρελθόν από την Α.Ε. Αγίου Δημητρίου αποτελούν οι Βαγγέλης και Σπύρος Κοκώνης Η ανακοίνωση του συλλόγου αναφέρει τα εξής: Η ομάδα μας ανακοινώνει την λύση της συνεργασίας με τους ποδοσφαιριστές Βαγγέλη Κοκώνη και Σπύρο Κοκώνη. ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Ναυπακτιακός : Παρελθόν ο Ηλίας Βρουσάι Αστέρας Αγρινίου : Νέα προσθήκη ο Χρήστος Ιωνάς Άρης Λεπενούς : Επιστροφή Μακρυπίδη, ανανέωσαν Γεωργίου και Βαμβακάς