Η ενημέρωση των οργανωμένων οπαδών του Παναιτωλικού αναφέρει τα εξής:
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – αεκ 2-2 (18/12/2023)
Παναιτωλική ψυχή απέναντι σε όλους και σε όλα! Επιτέλους βλέπουμε το νεύρο, το πάθος και τη φλόγα που θέλουμε! Έχοντας μια εμετική διαιτησία και ευρισκόμενοι πίσω με 2 γκολ καταφέραμε να επιστρέψουμε στον αγώνα και αν μας είχαν αφήσει τα κοράκια του άθλιου συστήματος της ΕΠΟ θα είχαμε κάνει την ολική ανατροπή. Η ομάδα δείχνει να βρίσκει τα πατήματα της,να χτίζει χαρακτήρα και αναμένουμε ανάλογη συνέχεια! Επόμενος αγώνας απέναντι στην ομάδα της πουστιας! ΠΑΤΗΣΤΕ ΤΟΥΣ!
![Μπορεί να είναι εικόνα 3 άτομα, άτομα που παίζουν ποδόσφαιρο και κείμενο](https://scontent.fath2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/410882000_854186849832673_1268277370626020250_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=LCgls3yc49cAX9mOWk1&_nc_ht=scontent.fath2-1.fna&oh=00_AfDv8YS7zyeMHbo2N3ZnSfBBeejDqXWoFi-7a6NZt8CPPA&oe=6585D755)