Την πρωτοχρονιάτικη πίτα τους έκοψαν τα Τμήματα Υποδομής και η ομάδα Γυναικών του Παναιτωλικού, σε εκδήλωση που πραγματοποιήθηκε στο Emileon και ευλόγησε ο πιστός φίλος της ομάδας π. Ευάγγελος Φεγγούλης.
Ο πρόεδρος της ΠΑΕ Γεράσιμος Μπελεβώνης, το μέλος του Δ.Σ. Γιώργος Σωτηρόπουλος, ο Τεχνικός Διευθυντής Μάκης Μπελεβώνης, οι προπονητές, τα μέλη των τεχνικών επιτελείων και στελέχη της ΠΑΕ, έδωσαν το παρών.
Τα «φλουριά» βρήκαν ο Χρήστος Ριζόπουλος (Κ19), Κωνσταντίνος Νταλιάνης (Κ17), Γιώργος Χασάνης (Κ15) και Σίσσυ Ασημάκη (ομάδα Γυναικών)
![](https://agriniogoal.gr/wp-content/uploads/2024/02/392874797_18395267047069976_7097004622901001073_n.jpg)
![](https://agriniogoal.gr/wp-content/uploads/2024/02/392881408_18395267074069976_5169744257937982603_n.jpg)
![](https://agriniogoal.gr/wp-content/uploads/2024/02/428600409_18395267092069976_7933061436642472509_n.jpg)
![](https://agriniogoal.gr/wp-content/uploads/2024/02/428602700_18395267083069976_3467342811450483271_n.jpg)
![](https://agriniogoal.gr/wp-content/uploads/2024/02/428606846_18395267056069976_6514541781593198798_n.jpg)
![](https://agriniogoal.gr/wp-content/uploads/2024/02/428607004_18395267101069976_5693719328820388601_n.jpg)
![](https://agriniogoal.gr/wp-content/uploads/2024/02/428607257_18395267110069976_5514251613388814196_n.jpg)
![](https://agriniogoal.gr/wp-content/uploads/2024/02/428608007_18395267065069976_6712427131796618104_n.jpg)
![](https://agriniogoal.gr/wp-content/uploads/2024/02/428608093_18395267119069976_3502644805240859282_n.jpg)
![](https://agriniogoal.gr/wp-content/uploads/2024/02/428609099_18395267038069976_211999933413132643_n.jpg)