Αρχική Παναιτωλικός Σάββατο οι αγώνες Κ19 και Κ17 Παναιτωλικός Σάββατο οι αγώνες Κ19 και Κ17 Από giannis - 21 Φεβρουαρίου 2024 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Το Σάββατο 24 Φεβρουαρίου στις 12.00 το μεσημέρι αγωνίζονται οι ομάδες του Παναιτωλικού στα πρωταθλήματα Υποδομής Super League. Η Κ19 υποδέχεται στο Emileon τον ΠΑΟΚ. Η Κ17 αγωνίζεται εκτός έδρας με τον Άρη στο Δημοτικό γήπεδο Φιλύρου. ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Απρόοπτο με Αγαπάκη στον Παναιτωλικό Αλέξης Κούλος: Από τον Άρη Πατρών στην Κ17 του Παναιτωλικού Φιλικός αγώνας με τον Βόλο – Εισιτήρια