Το Διοικητικό Συμβούλιο της Σούπερ Λίγκας 1 διεξήχθη την Πέμπτη (8/12) και έγινε γνωστό το αναλυτικό πρόγραμμα του πρωταθλήματος από τη 14η αγωνιστική έως και την 20ή.
Βάσει του προγράμματος, λοιπόν, ΠΑΟΚ και Άρης θα παίξουν στην Τούμπα στις 4 Ιανουαρίου, ημέρα Τετάρτη, ενώ στις 8 του επόμενου μήνα η ΑΕΚ θα υποδεχθεί τον Παναθηναϊκό.
Στις 15 Ιανουαρίου ο Ολυμπιακός θα φιλοξενήσει τον Άρη, στις 22 Γενάρη ο Παναθηναϊκός θα διασταυρώσει τα ξίφη του με τον ΠΑΟΚ στο γήπεδο της Λεωφόρου και στις 29 Ιανουαρίου η ΑΕΚ θα υποδεχθεί τον Άρη.
Αναλυτικά:
14η αγωνιστική
Τετάρτη (21/12)
Λεβαδειακός – Άρης (15.00)
ΑΕΚ – Λαμία (17.00)
Αστέρας Τρίπολης – Βόλος (17.00)
ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός (20.00)
Ιωνικός – Παναθηναϊκός (21.30)
Πέμπτη (22/12)
ΟΦΗ – Ατρόμητος (17.00)
Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ (19.30)
15η αγωνιστική
Τετάρτη (28/12)
Λεβαδειακός – Ιωνικός (17.00)
Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης (18.00)
Βόλος – ΑΕΚ (19.30)
Ατρόμητος – ΠΑΟΚ (20.00)
Παναθηναϊκός – ΟΦΗ (21.30)
Πέμπτη (29/12)
Άρης – Παναιτωλικός (18.00)
Λαμία – ΠΑΣ Γιάννινα (18.30)
16η αγωνιστική
Τρίτη (3/1)
ΟΦΗ – Βόλος (16.30)
Λεβαδειακός – Παναθηναϊκός (17.00)
ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ (20.00)
Ιωνικός – Ολυμπιακός (21.30)
Τετάρτη (4/1)
Αστέρας Τρίπολης – Λαμία (17.00)
Παναιτωλικός – Ατρόμητος (18.00)
ΠΑΟΚ – Άρης (20.00)
17η αγωνιστική
Σάββατο (7/1)
Λεβαδειακός-ΠΑΣ Γιάννινα (19.30)
Λαμία-ΠΑΟΚ (19.30)
Κυριακή (8/1)
Βόλος-Ολυμπιακός (16.00)
Ατρόμητος-Ιωνικός (17.00)
Άρης-Αστέρας Τρίπολης (19.00)
ΑΕΚ-Παναθηναϊκός (19.30)
Δευτέρα (9/1)
Παναιτωλικός-ΟΦΗ (17.00)
18η αγωνιστική
Σάββατο (14/1)
Λαμία-Ατρόμητος (17.00)
ΠΑΟΚ-ΟΦΗ (20.00)
Κυριακή (15/1)
ΑΕΚ-Παναιτωλικός (16.00)
Αστέρας Τρίπολης-Λεβαδειακός (17.00)
Ολυμπιακός-Άρης (19.30)
ΠΑΣ Γιάννινα-Παναθηναϊκός (20.30)
Δευτέρα (16/1)
Ιωνικός-Βόλος (19.30)
19η αγωνιστική
Παρασκευή (20/1)
Παναιτωλικός-ΠΑΣ Γιάννινα (20.30)
Σάββατο (21/1)
ΟΦΗ-Αστέρας Τρίπολης (17.00)
Άρης-Βόλος (20.00)
Κυριακή (22/1)
Ιωνικός-ΑΕΚ (16.00)
Λεβαδειακός-Λαμία (17.00)
Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (19.30)
Ατρόμητος-Ολυμπιακός (20.30)
20ή αγωνιστική
Σάββατο (28/1)
Βόλος-Παναιτωλικός (19.30)
ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος (20.00)
Κυριακή (29/1)
Ολυμπιακός-ΟΦΗ (16.00)
ΑΕΚ-Άρης (19.30)
Αστέρας Τρίπολης-Παναθηναϊκός (20.30)
Δευτέρα (30/1)
ΠΑΟΚ-Λεβαδειακός (18.00)
Λαμία-Ιωνικός (19.30)