Βελλίδης, Μπουκουβάλας, Σκόνδρας, Μαυροπάνος, Μιχαήλ, Ναδάλες, Λίλα, Γιάκος, Μανθάτης, Σολτάνι, Κόντε.
Αναπ: Γιαννίκογλου, Κοζορώνης, Μπετρά, Τζημόπουλος, Γαρουφαλιάς, Τζόναθαν Ροντρίγκες, Καρανίκας
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Τσενάμο, Μαρινάκης, Μύγας, Χαντάκιας, Μιχάι, Ρότσα, Μάρκος Πάουλο, Μπεχαράνο, Μασουρέκ, Ρόσα, Ντίας.
Αναπ: Κυριακίδης, Μοράρ, Βακράκος, Βασιλούδης, Γιαννιώτης, Μαρκόφσκι και Μιγκέλ Ροντρίγκες
Διαιτητικό team:
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής) Βοηθοί: Πυλαρινός (Ζακύνθου), Μεϊντάνας (Αχαΐας) 4ος: Κουτσιαύτης (Άρτας)
Οι κυριότερες φάσεις
11: Ο Ναδάλες εκτελεί φάουλ, ο Μαυροπάνος πάει με προβολή πρώτος στην μπάλα αλλά αστοχεί.
 15′: Ευκαιρία για τον ΠΑΣ! Ωραίο διαγώνιο σουτ του Ναδάλες από μέσα αριστερά, άουτ η μπάλα.
19′: Κόρνερ για τον ΠΑΣ. Ο Ναδάλες το εκτελεί και η μπάλα απομακρύνεται
20′: Μακρινό σουτ του Γιάκου, άουτ η μπάλα.
22′: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!
Ο Γιάκος βρίσκει τον Μπουκουβάλα, εκείνος κάνει τη σέντρα, ο Σολτάνι κατεβάζει την μπάλα και με ωραίο σουτ ανοίγει το σκορ. Η μπάλα πήγε πρώτα στο δεξί δοκάρι και στη συνέχεια στα δίχτυα.
26′: Ο Ναδάλες εκτελεί φάουλ, ο Μιχαήλ παίρνει την κεφαλιά και ο Τσέναμο μπλοκάρει.
30′: Μακρινό σουτ του Κόντε, άουτ η μπάλα.
35′: Μακρινό σουτ του Ρόσα, εύκολα ο Βελλίδης.
37′: Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ Γιάννινα! Ο Κόντε κάνει ατομική προσπάθεια, κερδίζει και μία κόντρα, πλασάρει από μέσα αριστερά και ο Τσέναμο μπλοκάρει.
38′: Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Από την εκτέλεσή του ο Μάσουρεκ παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.
43′: Κίτρινη στον Μαρινάκη.
Ημίχρονο στα Γιάννενα 1-0 ο ΠΑΣ
Β΄Ημίχρονο
46′: Ο Ρόσα σουτάρει εκτός περιοχής, η μπάλα κοντράρει και ο Βελλίδης αποκρούει.
48′: Μακρινό σουτ του Μαρινάκη, άουτ η μπάλα.
52′: Επικίνδυνο γύρισμα από τον Ρότσα, εκτός η μπάλα. Την ακούμπησε ο Βελλίδης, έπρεπε να δοθεί κόρνερ.
60′: Στη θέση του Μαρινάκη ο Μαρκόφσκι για τον Παναιτωλικό.
Στο 51-49% η κατοχή μπάλας υπέρ του Παναιτωλικού.
64′: ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΣ Γιάννινα! Ο Ναδάλες εκτελεί κόρνερ, η μπάλα από κόντρα πάει στον Κόντε, εκείνος πιάνει ωραίο γυριστό και σημαδεύει το οριζόντιο.
66′: Στη θέση του Ρόσα ο Μοράρ για τον Παναιτωλικό.
68′: Κίτρινη στον Μύγα.
69′: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!
Ο Μοράρ σουτάρει από πολύ μακριά, η μπάλα παίρνει φάλτσα και καταλήγει στη γωνιά του Βελλίδη για το 1-1.
Στο έδαφος ο Χαντάκιας, δεν μπορεί να συνεχίσει.
74′: Τον νεαρό στόπερ του Παναιτωλικού αντικαθιστά ο Ροντρίγκες.
76′: ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΣ Γιάννινα! Από κόρνερ του Ναδάλες, η μπάλα κοντράρει στον Μαυροπάνο και πάει στο δεξί δοκάρι.
77′: Κοζορώνης αντί Σκόνδρα για τον ΠΑΣ Γιάννινα.
  78: Απελπιστικά κακό σουτ του Λίλα, άουτ η μπάλα.
82′: Κίτρινη στον Ντίας.
83′: Σουτ εκτός περιοχής του Κόντε, ψηλά η μπάλα.
86′: Κίτρινη στον Μάσουρεκ.
88′: Κίτρινες σε Μπεχαράνο και Κόντε.
90’+2: Κίτρινη στον Τσέναμο για καθυστέρηση.
ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 1-1