Αρχική Επικαιρότητα Φιλικά για τα τμήματα υποδομής του Παναιτωλικού ΕπικαιρότηταΠαναιτωλικός Φιλικά για τα τμήματα υποδομής του Παναιτωλικού Από giannis - 1 Ιουνίου 2018 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Το Σάββατο 9 Ιουνίου στα γήπεδα του Εμιλέον τα τμήματα υποδομής του Παναιτωλικού θα αντιμετωπίσουν τα αντίστοιχα του Κεραυνού Αγίου Βασιλείου Πατρών. ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ: • ΜΙΝΙ • ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ • ΤΖΟΥΝΙΟΡ • ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ • ΠΑΙΔΕΣ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Παραμένει στον πάγκο της Α.Ε. Αγίου Δημητρίου ο Γιώργος Γιάκος Απο τον Ολυμπιακό δανεικός στον Πανσερραϊκό ο Αγρινιώτης Θανάσης Κουτσογούλας Νοκ άουτ για 5 εβδομάδες ο Αγαπάκης