Ο Δημήτρης Χαντάκιας αποτελεί παρελθόν από τον Παναιτωλικό και φρόντισε μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο facebook να ευχαριστήσει την διοίκηση και τους φιλάθλους της ομάδας που τον στήριξαν τα 8 χρόνια που ήταν στην ομάδα του Αγρινίου.
Αναλυτικά όσα ανέφερε:
Όταν πρέπει να αποχαιρετισεις το σπίτι σου είναι δύσκολο να βγουν λογια..
Ήρθε η στιγμη ομως ,ο Παναιτωλικος ηταν και ειναι το σπιτι μου.8 χρονια εδω ,ομορφες & δυσκολες στιγμες περασαν που δε ξεχνιουνται. Ενα μεγαλο ευχαριστω στη διοικηση που ηταν παντα διπλα μου και με στηριζε. Ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ευχαριστω στη Θυρα 6 για την αγαπη της ολα αυτα τα χρονια. Παναιτωλικε μου καλη συνεχεια !
ΥΓ. Στο σπιτι παντα γυρνας,αργα η γρηγορα..
![Η εικόνα ίσως περιέχει: ένα ή περισσότερα άτομα, άτομα κάνουν σπορ, άτομα στέκονται, παιδί και υπαίθριες δραστηριότητες](https://scontent.fskg3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/65314186_2322040501342573_1895955893401419776_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_eui2=AeHEOC7n4y1sK4aKBLUDW_qbrC5QIc9DYE1HZozVYr4zKGn4ldVu88YAU5fpK1IcnVjbXVW5aX7Qd1135UD6y52BAM2kn_-8-954dyXucBNMDg&_nc_oc=AQmLd8INlz03tA_65pCe7-HXnM1aOuGV2dL3jhFdZpIw8IA-clvkgJ4sMP-WL7IMhOtKjXo4cWw7lBKwqqWVV4zs&_nc_ht=scontent.fskg3-1.fna&oh=fcc8f9c88e5178c93f2e0f4dad1564bf&oe=5DB801E5)