Αρχική Επικαιρότητα Αποτελέσματα Β΄κατηγορίας ΕπικαιρότηταΤοπικές Κατηγορίες Αποτελέσματα Β΄κατηγορίας Από giannis - 26 Οκτωβρίου 2019 FacebookTwitterPinterestWhatsApp ΣΑΒΒΑΤΟ 26-10-2019 ΩΡΑ 16:00 ΑΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 2-4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΜΑΡΟΥΛΑΣ 0-0 ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Παραμένει στον πάγκο της Α.Ε. Αγίου Δημητρίου ο Γιώργος Γιάκος Απο τον Ολυμπιακό δανεικός στον Πανσερραϊκό ο Αγρινιώτης Θανάσης Κουτσογούλας Νοκ άουτ για 5 εβδομάδες ο Αγαπάκης