Αρχική Τοπικές Κατηγορίες ΚΕΔ : Οι νέοι πίνακες με τους διαιτητές-παρατηρητές από την Αιτωλοακαρνανία Τοπικές Κατηγορίες ΚΕΔ : Οι νέοι πίνακες με τους διαιτητές-παρατηρητές από την Αιτωλοακαρνανία Από giannis - 9 Ιουλίου 2022 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Ανακοινώθηκαν οι νέοι πίνακες διαιτησίας από την ΕΠΟ. Αναλυτικά οι διαιτητές-παρατηρητές από τον νομό Αιτωλοακαρνανίας έχουν ώς εξής: ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Ναυπακτιακός : Παρελθόν ο Ηλίας Βρουσάι Αστέρας Αγρινίου : Νέα προσθήκη ο Χρήστος Ιωνάς Άρης Λεπενούς : Επιστροφή Μακρυπίδη, ανανέωσαν Γεωργίου και Βαμβακάς