Από τη ΕΠΟ ορίστηκαν οι διαιτητές του 3ου ομίλου της Γ΄Εθνικής, αγώνες που θα γίνουν την Τετάρτη 8 Φεβρουαρίου.
Συγκεκριμένα έχουν οριστεί να διεξαχθούν μόλις τέσσερα ματς, καθώς οι αναμετρήσεις: ΑΟ Χαλκίδα – Ζάκυνθος, Βύζας Μεγάρων – ΑΕ Λευκίμμης και Αστέρας Πετριτή – Πανελευσινιακός “μεταφέρθηκαν” για την επόμενη Τετάρτη, 15/2!
Ο λόγος που “μετακινήθηκαν” τα παραπάνω παιχνίδια έχουν να κάνουν με τα ακτοπλοϊκά δρομολόγια τα οποία δύσκολα θα μπορούν να γίνουν λόγω της κακοκαιρίας!
Θυμίζουμε οτι το ματς: Πανελευσιανικός-Α.Ο. Χαλκίδας (12η αγωνιστική) που από το Σάββατο, 4/2, είχε “μεταφερθεί” για την Κυριακή, 5/2, δεν έγινε (αναβλήθηκε) , λόγω της κακοκαιρίας “Μπάρμπαρα” και έχει οριστεί να διεξαχθεί και αυτό την Τετάρτη
Στην αναμέτρηση ΑΟ Τρίκαλα-Παναγρινιακός διαιτητής ορίστηκε ο Λεωνίδας Σταύρου από την Ανατολική Αττική, ενώ στην αναμέτρηση Ναυπακτιακός-Διγενής Νεοχωρίου διαιτητής ο Πρανταλός Ιωάννης από τη Αχαία.
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
Τετάρτη 8 Φεβρουαρίου (15.00)
Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
Γήπεδο: ΔΗΜ. ΣΤ. ΘΗΒΩΝ (ΒΟΙΩΤΙΑΣ)
Διαιτητής: ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
Βοηθός διαιτητής: Α’: ΒΛΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
Βοηθός διαιτητής: Β’: ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
Παρατηρητής διαιτησίας: ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΟ ΦΗΚΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ‘ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ’ (ΠΡΕΒΕΖΗΣΛΕΥΚΑΔΟΣ)
ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
ΡΟΚΟΠΑΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ – ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ
ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ (ΤΡΙΚΑΛΩΝ)
ΣΤΑΥΡΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΙΟΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟ ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
ΠΡΑΝΤΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
Δημοτικό στάδιο Ελευσίνας:Πανελευσινιακός-Α.Ο. Χαλκίδας (12η αγωνιστική)
Διαιτητής: Μόσχου Δημήτριος (Λασιθίου), Α’ βοηθός διαιτητής: Κυριακόπουλος Στέφανος – Μάριος Ανατολικής Αττικής), Β’ βοηθός διαιτητής: Καμπιώτης Διονύσης (Αθηνών). Παρατηρητής διαιτησίας: Φλώτσιος Σταύρος (Βοιωτίας)].