Πραγματοποιήθηκε χθες Πέμπτη 23 Φεβρουαρίου στο Σούσουρο η κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας της ΑΕ Παλαιοπαναγιάς , παρουσία της Διοίκησης, του προπονητικού team και όλων των ποδοσφαιριστών.
Ο τυχερός της βραδιάς ήταν ο νεαρός Βαγγέλης Καποδίστριας, ο οποίος παρέλαβε και το δώρο από τον πρόεδρο, Δήμο Παπαδόπουλο.
Επίσης, η χθεσινή βραδιά είχε και συμβολικό χαρακτήρα, γιατί την φετινή χρονιά η ΑΕ Παλαιοπαναγιάς “κλείνει” 40 χρόνια ζωής (1983-2023) και συνεχίζουμε…
![](https://agriniogoal.gr/wp-content/uploads/2023/02/332288090_1316668008877747_1663717943565521263_n.jpg)
![](https://agriniogoal.gr/wp-content/uploads/2023/02/332290923_159475486903345_3831819601976186990_n.jpg)
![](https://agriniogoal.gr/wp-content/uploads/2023/02/332485354_570039185150451_2671267779770796100_n.jpg)
![](https://agriniogoal.gr/wp-content/uploads/2023/02/332907726_1196576657895958_1885387281132057274_n.jpg)