Αρχική Τοπικές Κατηγορίες Στηρίζει «Νέα Εποχή» ο Αστέρας Αγρινίου Τοπικές Κατηγορίες Στηρίζει «Νέα Εποχή» ο Αστέρας Αγρινίου Από giannis - 29 Οκτωβρίου 2023 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Εν όψει των εκλογών στις 24 Νοεμβρίου, ο Αστέρας Αγρινίου στηρίζει τη «Νέα Εποχή» για την ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας. Παράλληλα στηρίζει την υποψηφιότητα του Γιάννη Αναστασίου για την προεδρία της ΕΠΣ Αιτωλοακαρνανίας . ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Ναυπακτιακός : Παρελθόν ο Ηλίας Βρουσάι Αστέρας Αγρινίου : Νέα προσθήκη ο Χρήστος Ιωνάς Άρης Λεπενούς : Επιστροφή Μακρυπίδη, ανανέωσαν Γεωργίου και Βαμβακάς