Για το πρωτάθλημα της Β΄ κατηγορίας του 2ου ομίλου η ΑΕΚ Αγίου Κωνσταντίνου νίκησε με 3-1 τον Κεραυνό Ποταμούλας

Μετά την σημερινή νίκη η ΑΕΚ έφτασε τους 16 βαθμούς, ενώ ο Κεραυνός παρέμεινε στους 7.

Στον αγωνιστικό χώρο οι γηπεδούχοι ξεκίνησαν με γκολ από τα αποδυτήρια …μόλις στο 1΄ με σκόρερ τον Μπακέλα. Ο Κρανιάς με δυο προσωπικά του τέρματα στο 20΄και 44΄ έκανε  το 3-0 ( σκορ πρώτου ημιχρόνου ). Στην επανάληψη ο Ξευγένης στο 52΄ μείωσε σε 3-1 που ήταν και το τελικό αποτέλεσμα της αναμέτρησης,  η οποία  έγινε την Κυριακή το πρωί στο γήπεδο του Αγίου Κωνσταντίνου.

Διαιτητής : Ζυγάς

Βοηθοί : Μπάκας , Κοσυφαρίνη

ΑΕΚ Αγίου Κωνσταντίνου (Βασίλης Βασιλόπουλος)

Πριόβολος Ι, Γιαννοκώστας, Στεφανίδης, Παπαβασιλείου, Μαντόγλου, Μπακέλας (82΄Λιάτσος), Τριαντης (53΄Καπετανάκης), Κρανιάς (58΄Χαραμής), Κρανιώτης (53΄Βλάχος), Τσούφης (82΄ Κασούμης), Ροδάτος