Για το πρωτάθλημα της Γ΄κατηγορίας, σε αγώνα που έγινε την Κυριακή το πρωί στο γήπεδο Παναιτωλίου, ο γηπεδούχος Ολυμπιακός ήρθε ισόπαλος (1-1) με την Αναγέννηση Ρίγανης.

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 28ο λεπτό με τον Δ. Τσιλιγιάννη, για να διαμορφώσει το τελικό αποτέλεσμα, δυο λεπτά αργότερα ο Καλαμπαλίκης

Μετά τα αποτελέσματα της 9ης αγωνιστικής , ο Ολυμπιακός Παναιτωλίου βρίσκεται στην 2η θέση της βαθμολογίας με 17 βαθμούς. Πέντε οι βαθμοί για την Αναγέννηση Ρίγανης

Διαιτητής : Γεωργίου

Βοηθοί : Κουτρομάνος, Καζανάς Κ.

Ολυμπιακός Παναιτωλίου ( Δημήτρης Χήρας)

Γαλαζούλας, Κόκκαλης, Καλαμπαλίκης, Γαλάνης (Παντής), Καπρέλης, Κορδάτος, Ρήγας, Παπαγιάννης, Τσαντώνης, Ντίνος, Ίβρος (Γεωργούλας)

Αναγέννηση Ρίγανης (Γεράσιμος Γραμμένος)

Παλαιοπάνος, Χαραλάμπους Ε., Κουτρομάνος Π., Σταμάτης, Χαραλάμπους Γ., Τσιλιγιάννης Α., Κουτρουμάνος Δ., Νικολλά, Τσιλιγιάννης Δ., Μακκα, Σύρρος (78΄Μιχαλόπουλος)